Об'єднання Батьків-одинаків України

Громадська організація «Об’єднання Батьків–одинаків України» була створена заради дітей, які у своєму житті втратили найдорожче – рідну матір. Які не відчули вдосталь її тепла, ніжності, любові.

Соціальні проекти

Ідея створити центр «Дім дитячої посмішки» виникла, як нагальна потреба. Такий проект дуже потрібен дітям, що втратили одного з батьків..... детальніше

Прагнення і побажання

ГО «Об’єднання «Батьків – одинаків України» виступає з ініціативою щодо внесення змін до законодавства, відносно дітей, які втратили годувальника..... детальніше

Мета та завдання

Присвоєння дітям, що втратили одного з батьків (в разі нещасного випадку чи смерті), статусу напівсироти та відповідних цьому статусу, пільг.... детальніше

Здійснення мрій! Шановні Друзі!
Найактуальніше питання матерів та батьків, які самотужки виховують дітей - це питання працевлаштування та додаткового заробітку.
Якщо Ви маєте бажання поліпшити своє фінансове становище, та заробити додатково, без відриву від основної роботи – звертайтеся. Завжди раді допомогти матерям та батькам, які самотужки виховують дітей, поліпшити фінансове благополуччя своїх родин.
В розділі «контакти» Ви знайдете номери телефонів, за якими можливо з нами зв’язатися.

Новини

25.12.2011

24 грудня, напередодні Новорічних та Різдвяних свят, відбулася зустріч керівників та волонтерів ГО «Об’єднання Батьків-одинаків» з членами організації. На заході були присутні батьки та матері які самотужки виховують дітей та дітки різного віку ,від одного рочку до шістнадцяти,які виховуються в неповних сім’ях. З дітьми проведені тренінги та різноманітні ігри. В цей час батьки підвели підсумки діяльності організації в цьому році та висловили свої пропозиції щодо діяльності об’єднання на наступний рік. В кінці зустрічі Дід Мороз привітав дітей та батьків з наступаючими святами та подарував смачні подарунки ! 
Фото заходу дивіться в фотоальбомі «Святкування Нового року та Різдва»

22.12.2011

Голова ГО «Об’єднання Батьків-одинаків України» прийняв участь в програмі «Чат на годину» на каналі INTV. В прямому ефірі Олександр Мазур відповів на поставлені телеглядачами питання та обговорив з ведучою проблемні питання неповних сімей і шляхи їх вирішення.
Переглянути програму можна в розділі «відеосюжети»

05.12.2011

Нарешті Кабінет Міністрів схаменувся, та відкликав свою постанову №448 від 27 квітня. Цією постановою було передбачено, що працівники соціальних служб мають відслідковувати фінансове благополуччя неповних сімей, та на власний розсуд позбавляти сім’ї, які отримують пенсію по втраті годувальника , а також матерів-одиначок, соціальної виплати. 
Ми розцінюємо цю постанову як безглузду, тому намагалися через засоби масової інформації та інші джерела донести свою думку до чиновників та по політиків. Наразі нам це вдалося! 
Тож шановні мами та тата, які самотужки виховують дітей, жоден чиновник не має права вриватися до Вас в помешкання та щось вимагати. Якщо такі факти відбуваються, просимо не зволікати, та звертатися до нашої організації. Телефони та адреси Ви знайдете в розділі «контакти» 
З повагою, голова ГО «ОБОУ» Олександр Мазур

01.12.2011

відбулася зустріч керівників Громадської організації «Об’єднання Батьків-одинаків України» з волонтерами . На зустрічі були обговорені плани щодо діяльності організації на 2012 рік та шляхи втілення в життя соціального проекту «Дім дитячої посмішки», який буде направлений на підтримку неповних сімей в Україні.

23.11.2011

Сьогодні в програмі «Подробиці», на каналі «Інтер», буду давати коментар щодо новацій кабінету міністрів, та дій соціальних служб які направлені на збір інформації про фінансове благополуччя неповних сімей. Це пілотний проект ,який направлений на те, щоб зрозуміти чи потребують такі сім’ї соціальної підтримки і чи не зловживають своїм статусом, отримуючи пенсії по втраті годувальника чи допомогу як мати-одиначка.

   Чи насправді чиновники думають що на пенсію по втраті годувальника, у розмірі 1170 гривен на п’ятьох дітей, або соціальну допомогу матері-одиначки (320 гривен) можна належним чином прогодувати та вдягти дітей та ще й при цьому умудритися зловживати цими виплатами? Це щонайменше смішно! Такі сім’ї ледве зводять кінці з кінцями маючи величезну кількість нагальних проблем.

   Порадив нашим можновладця починати з себе, та створити умови для працевлаштування людей з гідною заробітною платнею, тоді ніхто не буде звертатися за образливою соціальною допомогою.

 Дивіться «Подробиці» канал «Інтер» 20.00;

15.10.2011

Сьогодні на каналі "Сіті", в програмі "7 днів СІТІ", коментуватиму закон Верховної Ради, яким депутати хочуть змусити батька забирати дитину з пологового будинку, якщо від нього відмовиться мати. Дуже хотілося б щоб чиновники допомагали справжнім батькам, які мають величезне бажання виховувати дітей, довести своє батьківство... На сьогоднішній день це зовсім не так... Заставляти не потрібно, просто не треба заважати. Ще раджу нашим обранцям, ставити себе на місце дітей, які можуть виявитися небажаними в сім'ї... Гарного з цього нічого не вийде...  Дивіться в 20.30 і 22.30 "7 днів сіті" 
З повагою, Олександр Мазур

11.10.2011

Президент ГО "Об'єднання" Батьків-одинаків України ", Олександр Мазур, прийняв участь у програмі "Економічне коло", що виходить на каналі КДТРК "Київ". Мова йшла про соціальні виплати та соціальну підтримку держави, сім"ям з дітьми. Олександр Володимирович вкотре наголосив на великій кількості проблем з якими стикаються неповні сім"ї в Україні. Проблеми житла, отримання робочого місця, влаштування дітей в дитячий садочок, соціальних виплат та інші... Будемо сподіватися , що нас з Вами нарешті почує влада!

10.10.2011

Для більш ефективної роботи та з метою підтримки неповних сімей в Дніпропетровській області, в м. Дніпропетровськ було відкрито представництво ГО «Об’єднання «Батьків-одинаків України». Керівником даного представництва є Свєрчков Владислав Сергійович , який самотужки виховує двох малолітніх діток.
Контакти Свєрчкова Владислава Сергійовича тел. 067-514-58-62

04.10.2011

Маленька перемога!
В нашій організації свято!!! Спільними зусиллями, після численних звернень до представників влади, в тому числі до Президента України, нам вдалося вирішити саму нагальну проблему сім'ї Леонтович. Сергій, після смерті дружини, виховує діток самотужки. Не маючи власного житла, сім'я змушена була знімати квартиру. Діти мріяли мати своє окреме житло. Сьогодні мрія Сергія та його двох маленьких хлопчиків Владика та Сашуні збулася. Тепер вони є щасливими власниками нової 3-х кімнатної квартири. Мрії збуваються, вірте в це і робіть все можливе щоб захистити права своїх дітей, а ми будемо допомагати Вам у цьому!
З повагою, Олександр Мазур

27. 09. 2011

Президент ГО "Об'єднання "Батьків-одинаків України", Олександр Мазур, взяв участь в засіданні Громадської консультаційної ради в питаннях захисту прав дітей при Уповноваженому Президента України з прав дитини. Основними завданнями Ради є: сприяння у здійсненні моніторингу додержання в Україні прав дитини,виконання Україною міжнародних зобов’язань у цій сфері; участь у підготовці пропозицій щодо пріоритетних напрямів діяльності у сфері захисту прав дитини,вдосконалення законодавства у цій сфері; сприяння впровадженню громадських ініціатив щодо укріплення законності та дотримання прав та інтересів дитини; участь у проведенні перевірок з питань дотримання прав дітей.

22.09.2011

Президент ГО "Об'єднання" Батьків-одинаків України ", Олександр Мазур, прийняв участь у програмі Оксани Байрак" Всі свої ". Тема програми "Ген батьківства" Програма виходить на каналі Інтер і висвітлює соціальні питання суспільства. Під час передачі Олександром Мазуром були озвучені самі наболілі питання, з якими стикаються неповні сім'ї в Україну. Гостями студії були Юрій Павленко (уповноважений у справах дітей при Президентові України) та Ірина Бережна (народний депутат України). Переглянути сюжет можна в розділі "Відеосюжети"

1 2 3 4
+38 (044) 227-28-62

+38 (068) 118-59-59

+38 (063) 620-66-12

Статті
"Високий Замок"
Я для своїх дітей і тато, і мама
перейти >>
"Аргументы и факты"
Папины дети: в Украине 14 тысяч мужчин в одиночку воспитывают детей
перейти >>
"Единственная"
Как живётся отцам-одиночкам?
перейти >>
"Женский клуб"
ООН хочет пересмотреть значение термина «отцовство»
перейти >>
"Сегодня.ua"
Отцы-одиночки: у Валентина аж 5 детей, а Борису жена оставила годовалую малышку
перейти >>
Новости на Первом
Парламентарии хотят обязать отца забирать новорожденного, если от него отказалась мать
перейти >>
"Первая крымская"
Севастопольский отец-одиночка: «Понять женщин, бросающих детей, могу, простить — никогда»
перейти >>
"ИГ Наш Продукт"
Отцы-одиночки доведены до отчаяния
перейти >>
"Вісник Ч"
Папа одинак виховує дочок без мами
перейти >>
UA- Reporter.com
В Украине дети, растущие без матери, не имеют ни прав, ни льгот?
перейти >>
UNIAN.NET
Київрада звернеться щодо захисту прав дітей
перейти >>
"Українські Новини"
Депутат від НУ-НС запропонувала Раді надавати батькам-одинакам державну допомогу на дитину
перейти >>
"Обозреватель"
Родителей-одиночек уравняли в правах
перейти >>
Новини на Першому
В Україні на законодавчому рівні запроваджують статус для самотніх татусів
перейти >>
www.ukrvideo.com
Отцы-одиночки: Отца не заставишь забирать ребенка из роддома
перейти >>
Телеканал новин "24"
Батьки-одинаки: Батька не змусиш забирати дитину з роддому
перейти >>
«Зеркало недели. Украина»
Законы выживания неполной семьи
перейти >>
Портал "Громадський простір"
«Ми робимо з людей бійців», – президент ГО «Об’єднання батьків-одинаків України»
перейти >>

Наші фото

Святкування Нового року та Різдва

Відпочинок дітей в Німеччині

Святкування дня Батька

Наш альбом

Різдвяні подарунки

8 березня

Збір продуктів у супермаркеті

Розподіл збору продовольчої акції

День іменинника

Уроки самостійності для молоді

Випуск у інтернаті