Об'єднання Батьків-одинаків України

Громадська організація «Об’єднання Батьків–одинаків України» була створена заради дітей, які у своєму житті втратили найдорожче – рідну матір. Які не відчули вдосталь її тепла, ніжності, любові.

Соціальні проекти

Ідея створити центр «Дім дитячої посмішки» виникла, як нагальна потреба. Такий проект дуже потрібен дітям, що втратили одного з батьків..... детальніше

Прагнення і побажання

ГО «Об’єднання «Батьків – одинаків України» виступає з ініціативою щодо внесення змін до законодавства, відносно дітей, які втратили годувальника..... детальніше

Мета та завдання

Присвоєння дітям, що втратили одного з батьків (в разі нещасного випадку чи смерті), статусу напівсироти та відповідних цьому статусу, пільг.... детальніше

Здійснення мрій! Шановні Друзі!
Найактуальніше питання матерів та батьків, які самотужки виховують дітей - це питання працевлаштування та додаткового заробітку.
Якщо Ви маєте бажання поліпшити своє фінансове становище, та заробити додатково, без відриву від основної роботи – звертайтеся. Завжди раді допомогти матерям та батькам, які самотужки виховують дітей, поліпшити фінансове благополуччя своїх родин.
В розділі «контакти» Ви знайдете номери телефонів, за якими можливо з нами зв’язатися.

Новини

12.05.12

Сьогодні проводили зібрання з приводу вивчення актуального питання допомоги дітям, яким поставлений діагноз «аутизм». Батьки таких дітей мене переконують, що в Україні немає фахових спеціалістів по лікуванні та реабілітації таких дітей.
Друзі по ФБ надали мені контакти спеціаліста, який лікує це захворювання за допомогою собак.
Може хтось може ще щось порадити з цього приводу? Буду надзвичайно вдячний!

06.05.12

13 травня Громадська організація «Об’єднання «Батьків–одинаків України» планує прийняти участь у святкуванні «Дня сім’ї», яке відбудеться на Хрещатику. Будемо збирати підписи небайдужих людей на підтримку відкритого листа до Президента України, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради, з приводу соціальної несправедливості відносно дітей, які виховуються в неповних сім’ях.
Такі діти не мають жодної пільги в нашій державі!
Наша організація виступає з ініціативою щодо внесення змін до законодавства, відносно дітей з неповних сімей.
Просимо забезпечити дітей, що втратили одного з батьків (у разі смерті), виплатою щомісячної грошової допомоги у розмірі двох прожиткових мінімумів на кожну дитину та встановити відносно таких дітей статус напівсироти з відповідними до цього статусу пільгами,такими як:
- Безкоштовне відвідування дитячих дошкільних закладів;
- Безкоштовне харчування дітей шкільного віку;
- Безкоштовне оздоровлення дітей, безкоштовне відвідування дитячих та молодіжних гуртків, секцій тощо;
- Пільги при вступі до вищих навчальних закладів;
- Пільгова черга на житло (позачергове одержання молодіжного кредиту на житло);
- Пільги при сплаті комунальних послуг;

28.04.12

У нас є традиція – 2 рази на рік ми святкуємо «День іменинника».
Нашими волонтерами спільно з благодійним фондом “Сіон” та громадською організацією “Щаслива сім’я” вже у 6-й раз для дітей школи-інтернат №26 було організовано свято. Вихованці насолоджувалися гостинцями та чудовим концертом, приймали участь в конкурсах, а іменинники отримали подарунки.
Це – свято душі! Найприємніше було бачити дитячі усмішки та щасливі очі!!! Дивіться альбом "День імениннка"

26.04.2012

Шановні Друзі!
Запрошуємо до співпраці компанії та політичних діячів в реалізації соціального проекту, який направлений на підтримку неповних сімей.
Цей проект не має аналогів в Україні, тому приверне увагу ЗМІ та громадськості. Соціальну активність Вашої компанії та Ваші благородні вчинки оцінять 4.5 млн батьків та матерів, які самотужки виховують дітей. Ви заручитесь їхньою повагою та підтримкою.

24.04.2012

Вчора прийняв участь в новому соціальному ток-шоу «Говорить Україна», яке виходить на каналі «Україна». Обговорювали проблемні питання неповних сімей на прикладі героїв, які були запрошені в студію.
Впевнений, що за допомогою ЗМІ ми зможемо привернути увагу чиновників і політиків до соціальної несправедливості відносно дітей, які виховуються в неповних сім’ях.

19.04.2012

Завтра о 13 годині в прямому ефірі на «Українському радіо» обговоримо проблемні питання неповних сімей в Україні та шляхи їх вирішення.
Радий буду відповісти на всі питання та допомогти у вирішенні актуальних проблем. Долучайтеся до розмови! Сподіваюся на цікаву і корисну розмову!
З повагою, Олександр Мазур

17.04.2012


Сьогодні 6 годин провів у студії Савіка Шустера, на зйомках його проекту «Адреналін». Мова йшла про стосунки чоловіка та дружини, коли вони ділять дітей, як майно при розлученні. Багато депутатів різних рівнів намагалися розібратися та давали поради героям. Це виглядало дуже кумедно.
Я довго мовчки слухав, а потім висловив свою думку: Ніхто, крім самих батьків, ні судові інстанції, ні тем паче депутати, не здатні вирішити це актуальне питання. Закликав батьків та матерів згадати, що дитина - це не лялька і в неї є душа і ніхто не має морального права позбавляти дитину права спілкуватися з рідним батьком чи матір’ю…..

10.04.2012

Сьогодні відбулася моя зустріч з Jason Cammarano, чудовою людиною з відкритою душою та добрим серцем. Jason приїхав до нашої країни з Америки у якості волонтера, для того щоб хоч трішечкі змінити долі українських дітей на краще. Ми домовилися про співпрацю та я щиро вдячний йому за підтримку.
Дуже важко зрозуміти, чому громадяни Америки з більшим піклуванням та розумінням відносяться до наших проблем?
Можливо вони мають інше виховання або вони не знають прислів'я: "Моя хата з краю"? Прикро стає за наших співвітчизників....
З повагою, Олександр Мазур

26.03.2012

СВІТ НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ!!!))) Після того, як ми звернулися до друзів нашої організації на сторінці однієї з соціальних мереж з проханням допомогти бабусі, яка після смерті дочки оформила опікунство над чотирма онуками, віком від півтора до п'яти років, відгукнулися люди з добрим серцем. 
Допомогли придбати будматеріали для ремонту в кімнаті малят.
Ми переконалися, що в нашій країні є люди, для яких не байдужа доля чужих дітей.
Величезна вдячність їм за це!!!)))

8.03.2012

В нашій організації є мами-героїні, які самотужки виховують 6 дітей, 4 з них дівчатка. Є батьки, які виховують 5 дітей, 3 з них дівчатка. Це велика радість мати таку кількість помічниць!  Приємно спілкуватися з такими батьками, вони не падають духом і вважають себе самими щасливими! Вони не просять допомоги, хоча вкрай її потребують. Ми привітали зі святом 8 березня маленьких господинь з таких сімей та мали можливість зарядитися їхнім позитивом та насолодитися щирими усмішками! Дякуємо їм за це!!! Дивіться фотоальбом "8 Березня"

6.03.2012

Під час проведення акції, волонтерами нашої організації було зібрана чимала  кількість продуктів харчування та різноманітних товарів. Сьогодні продуктові пайки отримали самі малозабезпечені неповні сім’ї. Ми впевнені, ці набори стануть доречні напередодні свят! Дивіться фотоальбом "Розподіл збору продовольчої акції"

5.03.2012

3 та 4 березня, в одному з супермаркетів, відбулася акція по збору продуктів харчування для сімей, яким вкрай потрібна допомога. Під час акції, волонтерами ГО «Об’єднання «Батьків-одинаків України», було зібрано немала кількість іграшок, солодощів, канцтоварів та продуктів харчування.
Всі ці товари буде передано діткам з неповних сімей. Дуже дякуємо людям, які відкрили свої серця та допомогли, хоча б трішки, підсолодити життя  дітей!
Дивіться фотоальбом "Збір продуктів у супермаркеті"

03.03.2012

Наша організація спільно з компанією, яка займає  ведуче місце в  сфері продажу продовольчих  та побутових товарів, починає акцію по збору продуктів харчування для дітей-напівсиріт та дітей-інвалідів з неповних та соціально незахищених сімей.
Метою акції  є велике бажання підтримати цих діток та допомогти вирішити  нагальні проблеми сімей. Будемо вдячні, якщо Ви підтримаєте наші ініціативи!
Відкрийте свої серця і дитячі посмішки наповнять його безкінечною радістю та миром!

15.02.2012

23.01.2012 до офісу нашої організації, за допомогою, звернулася Проценко Клавдія Григоріївна.
Після довготривалої хвороби її дочка Антоніна померла 10.01.2012року, залишивши сиротами чотирьох малолітніх дітей віком від 2 до 5 років.
Клавдія Григоріївна потребувала психологічної та правової підтримки в вирішенні питання опікунства відносно рідних онуків.
Ми надали всебічну підтримку сумлінній бабусі.
На сьогодні питання встановлення опікунства вирішено і вона має всі права виховувати своїх рідних онучат.
Але не все так просто. Сім’я після смерті Антоніни має велику кількість нагальних потреб. Дітки потребують елементарної допомоги в продуктах харчування, одязі, білизні, меблях, іграшках та завершенні ремонту в кімнаті малюків.
Бажаємо звернутися до всіх небайдужих людей: відкрийте свої серця і маленькі  та вдячні «янголятка» наповнять його своїм теплом, радістю та миром!
Ознайомитись зі зверненням Проценко Клавдії Григоріївни можна в розділі «Наші історії».

10.02.2012

Відбулося зібрання керівного складу організації з волонтерами. На зустрічі було обговорено механізми та умови проведення акції по збору продуктів харчування для малозабезпечених сімей в одному з супермаркетів м. Києва.

02.02.2012

При підтримці партнерів нашої організації, ТМ «Жако», нам вдалося «підсолодити» життя діток з неповних сімей.
Сім'ї отримали смачні кекси, еклери та зефір. Це стало справжнім святом для дітей.
Від усіх членів організації висловлюємо щиро подяку керівному складу та працівникам ТОВ «Жако»!
Ми з великою повагою ставимось до діяльності Вашої компанії та вдячні за плідну співпрацю!

19.01.2012

Відбулася зустріч президента ГО «Об’єднання «Батьків-одинаків України» Олександра Мазура з депутатами Верховної Ради України Іриною Геращенко, Оленою Кондратюк та Юлією Ковалевською. На зустрічі Олександром були висвітлені проблемні питання, які існують в неповних сім’ях, а саме: соціальні виплати, відсутність пільг відносно дітей з неповних сімей та житлове питання. Досягнута домовленість зустрітися через місяць та обсудити план дій щодо вирішення  зазначених питань. 
Дуже приємно, що є депутати, яким небайдужа доля дітей з неповних сімей. Сподіваємось на плідну співпрацю заради дитячих посмішок!

06.01.2012

За підтримки справжніх друзів нашої організації, людей зі щирою душею та добрим серцем, нам вдалося втілити мрії діток з неповних сімей в життя. Дітки , яких виховують батьки та матері самотужки,отримали різдвяні подарунки, тепле взуття та одяг , побутову техніку,комп’ютерну техніку та продуктові набори. Всі ці сім’Ї є соціально незахищеними та переважна більшість із них багатодітні або виховують дітей інвалідів. Для діток це стало справжньою казкою, яка втілилась в життя!
Дякуємо, дорогі Друзі ,за Вашу підтримку! Сподіваємось і в подальшому на плідну співпрацю за ради дитячих усмішок! З повагою, Олександр Мазур.
Дивіться фотоальбом "Різдвяні подарунки"

1 2 3 4
+38 (044) 227-28-62

+38 (068) 118-59-59

+38 (063) 620-66-12

Статті
"Високий Замок"
Я для своїх дітей і тато, і мама
перейти >>
"Аргументы и факты"
Папины дети: в Украине 14 тысяч мужчин в одиночку воспитывают детей
перейти >>
"Единственная"
Как живётся отцам-одиночкам?
перейти >>
"Женский клуб"
ООН хочет пересмотреть значение термина «отцовство»
перейти >>
"Сегодня.ua"
Отцы-одиночки: у Валентина аж 5 детей, а Борису жена оставила годовалую малышку
перейти >>
Новости на Первом
Парламентарии хотят обязать отца забирать новорожденного, если от него отказалась мать
перейти >>
"Первая крымская"
Севастопольский отец-одиночка: «Понять женщин, бросающих детей, могу, простить — никогда»
перейти >>
"ИГ Наш Продукт"
Отцы-одиночки доведены до отчаяния
перейти >>
"Вісник Ч"
Папа одинак виховує дочок без мами
перейти >>
UA- Reporter.com
В Украине дети, растущие без матери, не имеют ни прав, ни льгот?
перейти >>
UNIAN.NET
Київрада звернеться щодо захисту прав дітей
перейти >>
"Українські Новини"
Депутат від НУ-НС запропонувала Раді надавати батькам-одинакам державну допомогу на дитину
перейти >>
"Обозреватель"
Родителей-одиночек уравняли в правах
перейти >>
Новини на Першому
В Україні на законодавчому рівні запроваджують статус для самотніх татусів
перейти >>
www.ukrvideo.com
Отцы-одиночки: Отца не заставишь забирать ребенка из роддома
перейти >>
Телеканал новин "24"
Батьки-одинаки: Батька не змусиш забирати дитину з роддому
перейти >>
«Зеркало недели. Украина»
Законы выживания неполной семьи
перейти >>
Портал "Громадський простір"
«Ми робимо з людей бійців», – президент ГО «Об’єднання батьків-одинаків України»
перейти >>

Наші фото

Святкування Нового року та Різдва

Відпочинок дітей в Німеччині

Святкування дня Батька

Наш альбом

Різдвяні подарунки

8 березня

Збір продуктів у супермаркеті

Розподіл збору продовольчої акції

День іменинника

Уроки самостійності для молоді

Випуск у інтернаті