Об'єднання Батьків-одинаків України

Громадська організація «Об’єднання Батьків–одинаків України» була створена заради дітей, які у своєму житті втратили найдорожче – рідну матір. Які не відчули вдосталь її тепла, ніжності, любові.

Соціальні проекти

Ідея створити центр «Дім дитячої посмішки» виникла, як нагальна потреба. Такий проект дуже потрібен дітям, що втратили одного з батьків..... детальніше

Прагнення і побажання

ГО «Об’єднання «Батьків – одинаків України» виступає з ініціативою щодо внесення змін до законодавства, відносно дітей, які втратили годувальника..... детальніше

Мета та завдання

Присвоєння дітям, що втратили одного з батьків (в разі нещасного випадку чи смерті), статусу напівсироти та відповідних цьому статусу, пільг.... детальніше

Здійснення мрій! Шановні Друзі!
Найактуальніше питання матерів та батьків, які самотужки виховують дітей - це питання працевлаштування та додаткового заробітку.
Якщо Ви маєте бажання поліпшити своє фінансове становище, та заробити додатково, без відриву від основної роботи – звертайтеся. Завжди раді допомогти матерям та батькам, які самотужки виховують дітей, поліпшити фінансове благополуччя своїх родин.
В розділі «контакти» Ви знайдете номери телефонів, за якими можливо з нами зв’язатися.

Новини

16.10.12

Сьогодні приймав участь у ролі експерта на ток-шоу "Про Життя", на каналі "Інтер". Про що піде мова дізнався тільки перед початком запису і був шокирований.
Випадок дуже несподіваний. Дочка подала позов у суд на позбавлення батьківських прав родної матері.
Щось страшне відбувається....
Або діти рано дорослішають...?...

09.10.12

Завтра буду коментувати проблему соціальної несправедливості відносно батьків-одинаків журналістам "5 каналу". Помітив, що журналистів більше цікавить саме ця тема.
Для мене це незрозуміло. Чим відрізняються діти, яких виховивають батьки самостійно, від дітей яких виховують матері. Усі діти із неповних сімей у рівній степені забуті державою і не мають ЖОДНОЇ пільги.
Усе, що ми робим батьки - ми робимо заради наших дітей! Тому я вже давно багато чого переосмислив і відстоюю права УСІХ дітей із неповних сімей. Дивиться відео на сайті.

10.10.12

Президент ГО "Об’єднання «Батьків – одинаків України" прийняв участь у ток-шоу "Адреналін". Мова йшла про "розподіл" дітей при розлученні.
"Це найважливіше та важке запитання і я важаю, що цим батькам, якщо їх можно так назвати, нікто не зможете допомогти: ні судові інстанції, ні психологи і тим больше органи виконавчої влади" - заявив Олександр Мазур.

05.10.12

Відбулася зустріч президента ГО "Об’єднання «Батьків–одинаків України" із головою підкомітету Верховної Ради України з питань молодіжної політики, сім’ї та дитинства, Катериною Лук’яновою.
Під час зустрічі обговорювалися питання соціальної несправедливості відносно дітей із неповних сімей та шляхи їх вирішення.

24.08.12

Уряд пропонує передбачити право на пенсію за особливі заслуги перед Україною для батьків, які самостійно виховують п’ять і більше дітей, які не досягли шестирічного віку.
"Діючим законодавством передбачено право на пенсію за особливи заслуги перед Україною тільки для матерів, народивших п’ять і більше дітей та виховуючих їх до шестирічного віку. Такі жінки згідно до Закону "Про обов’язкове державне пенсійне страхування" мають право на призначення дострокової пенсії. Зараз пропонується, що батькові також може бути призначена дострокова пенсія", - говориться в повідомленні прес-служби Кабінету міністрів, пише ЛІГАБізнесІнформ.

13.06.12

Шановні Друзі!
Найактуальніше питання матерів та батьків, які самотужки виховують дітей - це питання працевлаштування та додаткового заробітку.
Якщо Ви маєте бажання поліпшити своє фінансове становище та заробити додатково без відриву від основної роботи – звертайтеся.
Завжди раді допомогти матерям та батькам, які самотужки виховують дітей, поліпшити фінансове благополуччя своїх родин.
В розділі «Контакти» Ви знайдете номери телефонів, за якими можливо з нами зв’язатися.

11.06.12

Сьогодні о 19.00 в програмі «Про життя», на каналі «Інтер», дивіться як рідний батько відстоює своє право приймати участь у вихованні рідного сина чи бодай мати можливість бачитись з ним. Біда в тому, що Борис жив з дружиною у громадянському шлюбі і після смерті дружини, на протязі чотирьох років у судовому порядку встановлював своє батьківство відносно рідного сина. За цей час опікунська рада віддала хлопчика на виховання опікуну разом з двокімнатною квартирою. Моя позиція, що права дитини неповинні порушуватися, ніхто не має права зловживати майном дитини-напівсироти.
Батько має всі права та обов’язки приймати участь у вихованні дитини. Саме таку позицію я відстоював під час цієї програми.

29.05.12

Написав звернення до М.Азарова на сторінці ФБ. Бо офіційні звернення не доходять чи не спрацьовують. Час іде, а діти "оздоровлюються" в спекотних містах.
Звернення:
Шановний Микола Янович!
Дякую Вам за те, що Ви турбуєтесь питанням оздоровлення дітей.
Я багаторазово піднімав питання соціальної несправедливості відносно дітей з неповних сімей і в першу чергу дітей, які втратили одного з батьків в разі смерті. Ці діти не мають в нашій державі ЖОДНОЇ пільги. Хіба після пережитої трагедії вони не заслуговують на увагу та на право мати можливість оздоровитися під час літніх канікул?
Наша організація спрямовує свою діяльність на підтримку та захист дітей із неповних сімей. Одне із самих актуальних питань батьків та матерів, які самотужки виховують дітей – це питання оздоровлення дітей. Ми готові взяти на себе відповідальність по реконструкції та ремонту якоїсь із баз відпочинку чи табору, якщо буде державна підтримка, для того, щоб діти з неповних сімей мали можливість оздоровитися під час літніх канікул.
Радий буду зустрітися з Вами особисто та обговорити проблемні питання неповних сімей, а таких в нашій державі близько 4.5 млн сімей.

25.05.12

Найактуальніше питання матерів та батьків, які самотужки виховують дітей - це питання працевлаштування.
Щоб дати можливість людям заробити на кусок хліба для дітей, нами прийнято рішення створювати бізнес-структури. Певний відсоток від прибутку цих структур буде направлено на соціальні проекти організації «Об’єднання Батьків-одинаків України». Ми не просимо грошей у спонсорів. Ми запрошуємо до партнерства.
Розпочали зі створення агентства нерухомості.
Друзі, якщо у Вас є об’єкти, які Ви хочете продати чи здати, пропонуємо це зробити через наше агентство. Тим самим, Ви підтримаєте діяльність нашої організації.

14.05.12

Сьогодні прийняв участь в новому соціальному ток-шоу «Про життя» на каналі «Інтер». Мова йшла про чоловіка, який після смерті дружини, з якою він жив громадянським шлюбом, намагається відстояти своє право на те, щоб бачитись з рідним сином.
Ми разом з Борисом, спільними зусиллями, встановили його батьківство відносно сина, але чиновники з опікунських рад чинять перешкоди сумлінному батькові та всупереч закону та здоровому глузду, продовжують свої знущання.
На мою думку треба розігнати ці «каральні структури», або хоча б на їхніх засіданнях чи комісіях повинні бути присутні представники громадських організацій.
Коли в нашій державі припиниться знущання чиновників над людьми? Розуміючи свою безкарність, вони нахабно знущаються над людьми, яким немає до кого звернутися за допомогою.

1 2 3 4
+38 (044) 227-28-62

+38 (068) 118-59-59

+38 (063) 620-66-12

Статті
"Високий Замок"
Я для своїх дітей і тато, і мама
перейти >>
"Аргументы и факты"
Папины дети: в Украине 14 тысяч мужчин в одиночку воспитывают детей
перейти >>
"Единственная"
Как живётся отцам-одиночкам?
перейти >>
"Женский клуб"
ООН хочет пересмотреть значение термина «отцовство»
перейти >>
"Сегодня.ua"
Отцы-одиночки: у Валентина аж 5 детей, а Борису жена оставила годовалую малышку
перейти >>
Новости на Первом
Парламентарии хотят обязать отца забирать новорожденного, если от него отказалась мать
перейти >>
"Первая крымская"
Севастопольский отец-одиночка: «Понять женщин, бросающих детей, могу, простить — никогда»
перейти >>
"ИГ Наш Продукт"
Отцы-одиночки доведены до отчаяния
перейти >>
"Вісник Ч"
Папа одинак виховує дочок без мами
перейти >>
UA- Reporter.com
В Украине дети, растущие без матери, не имеют ни прав, ни льгот?
перейти >>
UNIAN.NET
Київрада звернеться щодо захисту прав дітей
перейти >>
"Українські Новини"
Депутат від НУ-НС запропонувала Раді надавати батькам-одинакам державну допомогу на дитину
перейти >>
"Обозреватель"
Родителей-одиночек уравняли в правах
перейти >>
Новини на Першому
В Україні на законодавчому рівні запроваджують статус для самотніх татусів
перейти >>
www.ukrvideo.com
Отцы-одиночки: Отца не заставишь забирать ребенка из роддома
перейти >>
Телеканал новин "24"
Батьки-одинаки: Батька не змусиш забирати дитину з роддому
перейти >>
«Зеркало недели. Украина»
Законы выживания неполной семьи
перейти >>
Портал "Громадський простір"
«Ми робимо з людей бійців», – президент ГО «Об’єднання батьків-одинаків України»
перейти >>

Наші фото

Святкування Нового року та Різдва

Відпочинок дітей в Німеччині

Святкування дня Батька

Наш альбом

Різдвяні подарунки

8 березня

Збір продуктів у супермаркеті

Розподіл збору продовольчої акції

День іменинника

Уроки самостійності для молоді

Випуск у інтернаті